Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публікації: 04.11.21 16:55 (переглядів 6801)

Єдина комунальна система уклала договори з усіма комунальними підприємствами на прийом показників лічильників абонентів. Ми приймаємо та передаємо всім (підприємствам) показання лічильників через телефон, персональний кабінет сайту, Вайбер та Телеграм. Це різні канали зв'язку, які багаторазово продубльовані.

Жодних збоїв чи втрати інформації, якщо ви «зберегли» введені свідчення, просто фізично не може бути. Якщо у вас в квитанції інші показання лічильників, ніж ви передали, зверніться до постачальника послуги.

У них можуть бути свої алгоритми нарахувань, які можуть пояснити тільки вони! Для цього і створено абоновідділи.

Передати показники можна наступними способами:

  • за допомогою паблік акаунту у мобільному додатку VIBER (інструкція на сайті ekc.com.ua)   
  • за допомогою сайту https://ekc.com.ua у своєму персональному кабінеті
  • в інтерактивному режимі (діалоговий роботизований режим), зателефонувавши на мобільний номер 067-000-13-57
  • у голосовому режимi (без зворотного зв'язку), зателефонувавши на номер стаціонарного зв'язку 794-357

Зазначаємо, що найбільш зручним є спосіб передачі показників через мобільний додаток VIBER. Для цього зайдіть зі свого телефону в VIBER і сфотографуйте наведений вище (у квитанції) QR код. Відбудеться реєстрація та відкриття персонального кабінету у VIBER. Ви можете звернутися до абонентських відділів підприємств надавачів послуг та отримати допомогу у реєстрації у VIBER.

Якщо у вас встановлений Telgram ви теж можете згенерувати персональний кабінет (інструкція тут https://ekc.com.ua/ua/news/chat-bot-telegram.html).

Терміни прийому показників приладів обліку:

  1. Холодної та гарячої води - протягом трьох днів до закінчення календарного місяця та протягом першого дня наступного місяця.
  2. Газ - з останнього дня місяця по 5 число наступного місяця.
  3. Електроенергія - з останнього дня місяця по 2 число наступного місяця.

Звертаємо вашу увагу, що протягом 2-х днів (останній і перший день місяця) можна передати показання всіх лічильників (води, газу, електроенергії). При цьому краще (що б не почути сигнал "зайнято") скористайтеся або Інтернетом або VIBERом.