Выполнить вход

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публикации: 14.11.18, 11:05 (просмотров 35164)

Ми неодноразово наголошували, що найбільш ненадійний спосіб передачі показників приладів обліку – голосовий режим. Мабуть, всі помітили, що якість телефонного зв’язку стає дедалі гіршою - це стосується як стаціонарних, так і мобільних телефонів. А неякісний звязок може призвести до втрати даних Ваших лічильників.

Спеціально для прихильників VIBER, які до цього часу передавали показники лічильників в голосовому режимі, ми створили паблік аккаунт та написали робот, що дає змогу буквально за лічені секунди передати показники приладів обліку простим і дуже надійним способом, не здійснюючи платний дзвінок і навіть не відволікаючись від улюбленого  мобільного додатку.

Шановні користувачі ! Невдовзі Ви отримаєте (або вже отримали) запрошення в паблік аккаунт ЄКС. Для того, щоб прийняти запрошення – натисніть кнопку «Перейти», що розміщена під зображенням нашої емблеми. Для початку діалогу з роботом виберіть пункт меню «Повідомлення», і, користуючись підказками бота, додайте Ваші особові рахунки та введіть показники лічильників. Маленька підказка: натискання на фіолетову іконку з зображенням клавіатури в нижньому правому куточку екрана мобільного телефону  приховує/відкриває кнопки меню.

В випадку, якщо Ви ще не отримали запрошення до нашого паблік аккаунта, але бажаєте якнайшвидше ознайомитися з новою можливістю передачі даних лічильників, зайдіть з  Вашого мобільного телефону на сайт http://ekc.com.ua і натисніть кнопку «м. Кременчук. Введення показників побутових приладів обліку через VIBER».

Шановні користувачі , якщо Ви до цього часу передавали дані приладів обліку в голосовому режимі, використовуйте більше можливостей улюбленого додатку, передавайте за допомогою VIBER показники лічильників. Економте свій час та гроші!