Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публікації: 06.08.21 16:27 (переглядів 5106)

Ми завжди намагалися досягти того, аби Система ставала якомога зручнішою та допомагала кременчужанам економити і час і кошти. Платіжна Система ІРау, яка відносно нещодавно «долучилася» до ЄКС, стала за короткий термін однією з найбільш популярних серед кременчужан. І в цьому немає нічого дивного, адже, в порівнянні з іншими платіжними системами, має певні переваги, а саме:

 • можливість сплачувати часткову суму (ви маєте можливість самостійно відкоригувати суми до сплати за видами послуг);

 • невеликий розмір комісії, а саме 1% від суми платежу (у літній період в середньому становить 5-8 гривень, це часто менше, ніж у Приват24));

 • відсутність мінімальної суми платежу і мінімального розміру комісії (сплачуючи, наприклад, 2 гривні, абонент сплачує комісію у розмірі 2 коп. );

 • миттєве відображення оплати в Системі (інформація про оплату в реальному часі).

 • Повна безпека (міжнародний сертифікат відповідності світовим стандартам безпеки PCI DSS, розробленим експертами ведучих компаній Visa та MasterCard).

Щоб сплачувати комуналку з допомогою платіжної системи ІРау було ще простіше, ми додали кнопку «сплатити онлайн без реєстрації» до мобільної версії сайту, а також прикріпили посилання на оплату до рахунків, які надсилають чат-боти Вайбер та Телеграм. Для того, щоб оплатити комунальні платежі з допомогою даної системи зробіть наступні кроки:

 1. В рахунку, який Ви отримали на Вайбер, Телеграм чи на електронну пошту перейдіть за посиланням «Сплатити онлайн» або натисніть кнопку «сплатити онлайн» чи «сплатити онлайн без реєстрації» на нашому сайті.

 2. Перевірте введені дані та натисніть кнопку «замовити рахунок» .

 3. Відредагуйте рахунок - зніміть відмітки напроти тих послуг, за які Ви не бажаєте сплачувати чи змініть запропоновану до оплати суму.

 4. Підтвердіть дію (натисніть кнопку «Сплатити рахунок онлайн через платіжну систему»).

 5. Ще раз перевірте свої дані, натисніть кнопку «наступний крок», та, ознайомившись з інформацією на екрані, натисніть кнопку «перейти до оплати».

 6. Введіть номер карти, строк дії карти, код CVV та натисніть кнопку «сплатити».

 7. І все… платіж відбувся в «реальному часі»

Більш детальна інструкція по сплаті онлайн тут.